Teknik Dizel Servis Hakkında

Teknik Dizel Servis Hakkında

Teknik Dizel otomotiv, araçların bakım kontrollerini yapan ve onarım hizmeti sağlayan bir yetkili araç servisidir. Servis, kurulduğu günden bu yana aktif olarak hizmet sunmakta ve kendini sürekli olarak geliştirmektedir.

Servisin kendini bu denli geliştirmesi ve yenilemesi rakiplerinden ayrılmasına ve üst sıralara çıkmasına neden olmuştur. 
 
Servisin piyasadaki diğer araç bakım servislerinin arasında yıllar içerisinde değişmeden ve kaybolmadan etkisini göstermesinin başka bir sebebi de köklü geçmişi ve Bosch yetkili servisi olmasından ileri gelmektedir. 
 
Yetkili Oto Bakım Ve Onarım 
 
Araçlara uygulanan bakım ve onarımların yetkin ve yetkili bir servisin bakması, aracın performansı açısından çok önemlidir. Çünkü yetkili serviste firma standartlarına uygun bakımlar yapılmaktadır. Yapılan bakımlar her marka ve model araca göre ayrı ayrı verilmektedir. Bakımlardan sorumlu olan yetkililer araç sahipleri ile ayrıntılı olarak ilgilenmekte ve araç sahiplerinin aklındaki her soruya cevap vermektedir. Bu anlamda yetkin olmak sadece firma için değil hizmetlerin devamlılığı açısından da oldukça önemlidir. 
 
Son Teknoloji Ekipman
 
Teknolojinin gelişmesi ve ilerlemesi araç servislerinde kullanılan ekipmanlarında farklılaşmasına sebep olmuştur. Firma olarak çıkan her yeniliği takip etmekte ve bunu uzmanlar aracılığı ile bünyemize katmaktayız. Bu anlamda vermiş olduğumuz hizmet kalite ve profesyonellik ile birleştiğinde bizim sürekli olarak başarılı bir servis olmamıza neden olmaktadır. Çünkü bizim için öncelik müşterilerimizin mutlu ve memnun bir şekilde firmadan ayrılmasıdır.